Spirit Level Plus

Spirit Level Plus 1.26

Prosta poziomica kieszonkowa

Zalety

  • Konfigurowalna dokładność
  • Odchylenie podawane w stopniach

Wady

  • Konieczna kalibracja
  • Wymagane połączenie z Internetem

Dobry
7

Spirit Level Plus to darmowy program działający jako poziomnica. Przyda się do stabilnego ustawienia stołu. Jeśli potrzebujesz poziomnicy, a nie masz jej pod ręką, pobierz Spirit Level Plus dla Android.

Spirit Level Plus jest aplikacją równie prostą co funkcjonalną. Zawiera ona dwie poziomice, określające odchylenie danej powierzchni od pionu lub poziomu. Do dyspozycji mamy także trzecią poziomicę, służącą do poziomowania powierzchni płaskich, jak na przykład blat stołu.

Spirit Level Plus podaje odchylenia w stopniach i może informować nas o znalezieniu pionu za pomocą dźwięku. Mamy także możliwość ustawienia dokładności pomiaru. Niestety konieczność odpowiedniej kalibracji przed każdorazowym użyciem znacząco pogarsza wiarygodność pomiarów.

Spirit Level Plus do budowy domu się nie nadaje, ale w wielu mniej profesjonalnych przypadkach może się przydać. Jej podstawową zaletą jest rozmiar, zajmuje mniej miejsca w kieszeni niż prawdziwa poziomica. Jeśli potrzebujesz wirtualnej poziomnicy, pobierz darmową Spirit Level Plus dla telefonów z systemem Android.

Spirit Level Plus

Download

Spirit Level Plus 1.26

Opinie użytkowników o Spirit Level Plus

  • według Anonymous

    Wady / Zalety.
    Bardzo fajna aplikacja ale kalibracja jest akurat ZALETĄ nie wadą. Niestety nie wszyscy producenc...   Więcej